Výběrové řízení

Ředitel příspěvkové organizace vyhlašuje výběrové řízení na pozici ÚČETNÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE  Nabízíme: úvazek 0,5 (20 hodin týdně) v hlavním pracovním poměru, pracovní dobu 8 : 00 – 12 : 00 (popř. dle dohody),  nástupní plat dle platné tarifní tabulky (9. platová třída), nástup 1. 9. 2019. Požadujeme: znalost práce na PC s účetními programy, praktickou znalost problematiky účetnictví příspěvkových organizací (praxe výhodou).   Strukturovaný životopis, moti...
Více

26. týden (43. školní týden 2018/2019)

po 24.6.   Žádáme všechny zákonné zástupce žáků, aby z důvodu stavby okružní křižovatky (na silnicích Bělská, Brušperská, Paskovská, Kostelní) a odklonění dopravy na ulici Školní parkovali pouze na ul. Lyskova a nevjížděli na pozemek u školy.   Vybírání učebnic v 5. ročníku   Vydávání obědů po celý týden od 11 : 40 (postupně 1. – 5. ročník)   8 : 00 – 11 : 40 Bubnování v kruhu Sál školy, vstupné 50,- Kč na žáka, 1. hodina MŠ + 4.r, 2. hodina MŠ, 3. hod...
Více

25. týden (42. školní týden 2018/2019)

po 17.6.  Žádáme všechny zákonné zástupce žáků, aby z důvodu stavby okružní křižovatky (na silnicích Bělská, Brušperská, Paskovská, Kostelní) a odklonění dopravy na ulici Školní parkovali pouze na ul. Lyskova a nevjížděli na pozemek u školy.   Žáci 2. – 5. ročníku připravují učebnice k odevzdání   13 : 00 – 15 : 00 Heartbeat – inline škola bruslení Pro přihlášené žáky denně v termínu 17. – 21. 6. 2019, kontakt na lektora 739 314 113   16 : 00  Zasedání Ško...
Více

24. týden (41. školní týden 2018/2019)

po 10.6.  Žádáme všechny zákonné zástupce žáků, aby z důvodu stavby okružní křižovatky (na silnicích Bělská, Brušperská, Paskovská, Kostelní) a odklonění dopravy na ulici Školní parkovali pouze na ul. Lyskova a nevjížděli na pozemek u školy.   Výuka TV 1. - 5. ročníku bude od pondělí 10. 6. realizována na pozemku u školy, V Dole apod.   út 11.6.   st 12.6. 10 : 30 – 13 : 00 Exkurze na letiště Letiště Mošnov, účast žáci 5. ročníku, doprovod třídní učitelka ...
Více

Výběrové řízení: účetní p. o.

Ředitel příspěvkové organizace vyhlašuje výběrové řízení na pozici   ÚČETNÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE   Nabízíme: úvazek 0,5 (20 hodin týdně) v hlavním pracovním poměru, pracovní dobu 8 : 00 – 12 : 00, nástupní plat dle platné tarifní tabulky (9. platová třída), nástup 1. 9. 2019. Požadujeme: dobu praxe minimálně 5 let, znalost práce na PC s účetními programy (Gordic, Ulrich), praktickou znalost problematiky účetnictví příspěvkových organizací. Strukturovaný životopis, motivačn...
Více

23. týden (40. školní týden 2018/2019)

po 3.6.    Z důvodu stavby okružní křižovatky (na silnicích Bělská, Brušperská, Paskovská, Kostelní) a odklonění dopravy na ulici Školní žádáme všechny zákonné zástupce žáků, aby parkovali pouze na ul. Lyskova a nevjížděli na pozemek u školy.   7 : 00 – 8 : 00  Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice +  zaměstnanci OÚ   Třídní učitelky zjistí zájem o žákovské vstupenky (zdarma) na zápas v házené Česko – Bosna Hercegovina dne 1...
Více

22. týden (39. školní týden 2018/2019)

po 27.5.     út 28.5.   8 : 00  42. ročník Pythagoriády – okresní kolo Gymnázium Olgy Havlové, Marie Majerové 1691/4, Ostrava - Poruba, prezence 7.30 – 8.00, účast 2 úspěšní řešitelé školního kola z 5. ročníku, doprovod zákonný zástupce   st 29.5.   čt 30.5.       pá 31.5.   8 : 00 – 11 : 45  Den dětí V Dole, účast žáci 1. - 5. ročník + třídní učitelky, dárky pro žáky zajistil SRK, po ukončení akce návrat do školy, oběd postupně 1...
Více

21. týden (38. školní týden 2018/2019)

po 20.5.     út 21.5.   16 : 00 Třídní schůzky Třídy 1. – 5. ročníku   st 22.5. 8 : 00 – 8 : 45 Knihovnická lekce: Václav Čtvrtek (lektoruje Marie Vašicová) Knihovna Krmelín, účast žáci 2. ročníku, doprovod třídní učitelka   9 : 00 – 10 : 00 O dvanácti měsíčkách (Divadelní spolek Košatka) Sál školy, účast žáci 1. ročníku ZŠ, všechny třídy MŠ + třídní učitelky, vstupné 40,- Kč,   čt 23.5.   pá 24.5
Více

20. týden (37. školní týden 2018/2019)

po 13.5.     út 14.5.   8 : 00 – 10 : 00 Fotografování tříd (Fotoateliér Strakošová Brušperk) travnatá plocha u školy, účast žáci 1. - 5. ročníku a zaměstnanci školy, třída 40 Kč (1 fotka), prvňáčci 120,- Kč (3 fotky)   st 15.5.  8 : 30 – 14 : 00 Hello Games (7. ročník kreativní, vědomostní a sportovní soutěže) Gymnázium a ZŠ Hello, Čs. Exilu 23, Ostrava – Poruba, startovné 400,- Kč za školu (v ceně svačina, pití, oběd, malý dárek), účast 5 nominovaných...
Více

19. týden (36. školní týden 2018/2019)

po 6.5. 7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje Martina Helísková + zaměstnanci OÚ   8 : 00 – 8 : 45 Knihovnická lekce Knihovna Krmelín, účast žáci 5. ročníku, doprovod třídní učitelka   8 : 30 – 12 : 30 Mc Donald´s Cup (kategorie A, B) – obvodní kolo v kopané  Fotbalový stadion FK Staříč, účast vybraní žáci 1. – 5. ročníku dle soupisky, prezence od 8 : 00, startovné 200,- Kč, doprovod Zuzana Bernatíková, sraz...
Více

18. týden (35. školní týden 2018/2019)

po 29.4.   8 : 00 – 8 : 45 Přehlídka vojenské techniky z 2. světové války Pozemek školy, žáci 5. – 1. ročníku + třídní učitelky postupně   9 : 00 –  9 : 15 Uctění památky padlých z 2. světové války Památník obětem 2. světové války, účast 1. – 5. ročník, doprovod třídní učitelky   út 30.4.       st 1.5.    Státní svátek   čt 2.5.      pá 3.5.     
Více

17. týden (34. školní týden 2018/2019)

po 22.4.  Velikonoční pondělí   út 23.4.    13 : 15  -  4. pedagogická rada   st 24. 4.   8 : 00 Testování SCIO – anglický jazyk PC učebna, účast žáci 5. ročníku (žáci si přinesou vlastní sluchátka)   čt 25.4.    8 : 00 Testování SCIO (OSP) PC učebna, účast žáci 5. ročníku   7 : 00 – 9 : 00  Mateřská škola Krmelín: Den Země - sběr starého papíru Garáž ZŠ, zajišťuje Denisa Sasínová   pá 26.4. 8 : 00 – 11 : 30  Den Z...
Více

16. týden (33. školní týden 2018/2019)

po 15.4.  8 : 00 Testování SCIO – český jazyk PC učebna, účast žáci 5. ročníku   út 16.4.   10 : 30 – 11 : 40 Muminci: Čarodějův klobouk Divadlo loutek Ostrava, účast žáci 1. – 3. ročníku a třídní učitelky, odjezd od školy 9 : 55, vstupné 60,- Kč, 2. a 3. ročník po příjezdu výuka do 12.35   14 : 00  – 16 : 00  Zápis do 1. ročníku   st 17. 4.  8 : 00 – 8 : 45 Knihovnická lekce Knihovna Krmelín, účast žáci 4. ročníku a třídní učitelka &nb...
Více

15. týden (32. školní týden 2018/2019)

po 8.4.      út 9.4.    16 : 00 – 17 : 30  Těšíme se do školy (3. díl projektu pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče) třída 5. ročníku, vede Jarmila Adámková dle metodiky projektu   st 10.4.    čt 11.4. 10 : 00 – 10 : 45 Návštěva předškoláků z MŠ Krmelín třída, zodpovídá Marcela Vlčková (ZŠ), Marie Vašicová (MŠ)   pá 12.4.    8 : 00 Testování SCIO - matematika PC učebna, účast žáci 5. ročníku  
Více

14. týden (31. školní týden 2018/2019)

po 1.4.     7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje Martina Helísková + zaměstnanci OÚ   út 2.4.    7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje Martina Helísková + zaměstnanci OÚ   7 : 00 – 8 : 30 Nakládání kontejneru starým papírem pro LH Store Krmelín zajišťují správní zaměstnanci školy a OÚ Krmelín, v případě potřeby žáci 4., 5. ročníku s třídní učitelkou  ...
Více

13. týden (30. školní týden 2018/2019)

po 25.3.     út 26.3.   9 : 00 – 10 : 00  Hudba šesti kontinentů – koncert Radima Zenkla sál školy, účast žáci 1. – 5. ročníku + třídní učitelky, vstupné 45,- Kč na žáka   16 : 00 – 17 : 30  Těšíme se do školy (1. díl projektu pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče) třída 5. ročníku, vede Jarmila Adámková dle metodiky projektu   st 27.3.   čt 28.3.    16 : 00 Cestovatelské legendy (vernisáž plakátů studentů AVE ART Ostrava a prací žáků š...
Více

12. týden (29. školní týden 2018/2019)

po 18.3      út 19.3.     st 20.3. 8 : 00 – 11 : 40 Tygří svět – 3. setkání Třídy 1. – 3. ročníku dle rozpisu (3. r. od 8 : 00, 1. r. od 8 : 55, 2. r. od 10 : 00) účast žáci, dohled třídní učitelka, cena 20,- Kč na žáka   8 : 45 – 13 : 00 Recitační kolo – okresní soutěž Základní umělecká škola, hlavní sál, Hlavní 11, Frýdek - Místek, prezence  7 : 45 – 8 : 30, účast Denisa Otáhalová 4. r., Hugo Jakubek – 3. r., doprovod zákonný zástupce  ...
Více

Zápis do 1. ročníku základní školy

Základní škola T. G. Masaryka Krmelín, příspěvková organizace v souladu s § 36, odst. 4, zákona č. 561/2004 Sb., v platném znění (školský zákon), srdečně zve budoucí prvňáčky a jejich rodiče k zápisu do 1. třídy v úterý 16. dubna 2019 v době od 14.00 do 16.00 hodin. Zákonný zástupce přinese k zápisu rodný list dítěte a vyplněnou Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020. Formulář je k dispozici v Mateřské  škole Krmelín nebo ke stažení na www.zskrmelin.cz, Doku...
Více

11. týden (28. školní týden 2018/2019)

po 11.3.      út 12.3.    st 13.3.   čt 14.3.    9 : 00 – 12 : 00 Vybíjená chlapců a dívek 4. a 5. tříd (okrskové kolo) Hala TJ Fryčovice, účast všichni žáci 5. ročníku (reprezentace 4. a 5. ročník - viz soupiska),                sraz u školy 7 : 25, odjezd v 7 : 46 Krmelín Hasičárna, 8 : 30 prezentace, doprovod Jarmila Adámková, přihláška, dresy   pá 15.3.  
Více

10. týden (27. školní týden 2018/2019)

po 4.3.    7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) -  garáž školy, zajišťuje Lenka Máchová +  zaměstnanci OÚ   15 : 00 – 16 : 15 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru ) - garáž školy, zajišťuje Lenka Máchová   út 5.3.     7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) -  garáž školy, zajišťuje Lenka Máchová + zaměstnanci OÚ   7 : 00 – 8 : 00 Nakládání kontejneru starým papírem pro LH Store Krmelí...
Více

9. týden (26. školní týden 2018/2019)

po 25.2.    út 26.2. 13 : 15 – 15 : 00 Recitační soutěž (obvodní kolo) ZŠ Brušperk – hudebna, účast 6 nominovaných žáků, přezutí s sebou, odjezd autobusu 12.45 Hasičárna, návrat po 15 hodině, doprovod Romana Tylečková   16 : 00 Zasedání Školské rady sborovna, účast členové ŠR + ředitel školy   st 27.2.  8 : 00 – 8 : 45 Zdravé zuby (workshop pro žáky) třída, účast lektor, žáci 1. ročníku + TU, zdarma   10 : 00 – 10 : 55 Páťáci čto...
Více

6. týden (23. školní týden 2018/2019)

po 4.2.   7 : 00 – 8 : 00  Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje Lenka Máchová + zaměstnanci OÚ   út 5.2.   7 : 00 – 8 : 00  Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje Lenka Máchová + zaměstnanci OÚ   8 : 30 – 10 : 00 Geometrie (vzdělávací modul) Svět techniky Ostrava, účast žáci 2. ročníku, doprovod Yvona Voráčová, vstupné/jízdné zdarma, odjezd od školy v 8 : 00, po návratu další výuka dle rozvrh...
Více

5. týden (22. školní týden 2018/2019)

po 28.1 Aktovky „lyžařů“ jsou připraveny k vyzvednutí ráno před vyučováním ve sborovně školy.   út 29.1.       st 30.1.   10 : 00 – 11 : 40 Recitační soutěž – školní kolo sál školy, účast žáci 1. - 5. ročníku + třídní učitelky   čt 31.1.  Ukončení 1. pololetí: -  výuka dle rozvrhu  1. – 3. hodina -  10 : 55 – 11 : 40 třídnická hodina a rozdání Výpisu z vysvědčení (žáci nevrací zpět) -  obědy v pořadí 5. – 1. ročník   pá 1.2.      P...
Více

4. týden (21. školní týden 2018/2019)

po 21.1.  13 : 40 – 15 : 55 Lyžujeme se Sluníčkem – lyžařský kurz Ski Areál Bílá, účast přihlášení žáci 1. – 5. ročníku, ukončení výuky pro účastníky v 11 : 40 a 12 : 00 (v případě 5. vyučovací hodiny), oběd, odjezd od školy 12 : 30, příjezd Bílá 13 : 20, výuka 13 : 40 – 14 : 40, přestávka 14 : 40 – 14 : 55, výuka 14 : 55 – 15 : 55, odjezd z Bílé 16 : 10, příjezd ke škole kolem 17 : 00, doprovod Dušan Ignačík, Barbora Brumovská V pondělí se lyže ukládají do školní dílny – buď ...
Více

2. týden (19. školní týden 2018/2019)

po 7.1.    7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice + zaměstnanci OÚ   út 8.1.     7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice + zaměstnanci OÚ   16 : 00 Třídní schůzky/konzultace třídy 1. - 5. ročníku, účast třídní učitelky a zákonní zástupci žáků   st 9.1.  8 : 00 – 11 : 40 Tygří svět (preventivní program – 1. setkání) Třídy 1. – 4...
Více

51. týden (16. školní týden 2018/2019)

po 17.12.     út 18.12. 9 : 30 – 11 : 00 Plavecký výcvik 2., 3. ročník (poslední lekce) Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod Pavla Lejsková, Yvona Voráčová, odjezd 9 : 10 od ZŠ, odjezd od bazénu 11 : 25, po příjezdu další výuka   8 : 45 – 11 : 15 Volgiáda 2018 – týmová matematická soutěž Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava – Zábřeh, účast 4 žáci 5. ročníku, doprovod zákonný zástupce   stř 19.12.    10 : 00 – 10 : 55 Páťáci čtou př...
Více

50. týden (15. školní týden 2018/2019)

po 10.12   15 : 00 Liga férového fotbalu – Zuřivé tornádo Duhový dům Ostrava, účast vybraní žáci z kroužku Futsalu, odchod od ŠD ZŠ ve 14.00, instrukce rodičům zaslány trenérem emailem, doprovod Janis Švagera   út 11.12. 9 : 30 – 11 : 00 Plavecký výcvik 2., 3. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod  Pavla Lejsková, Yvona Voráčová (c.p.) odjezd 9 : 10 od ZŠ, odjezd od bazénu 11 : 25, po příjezdu další výuka   st 12.12.     čt 13...
Více

49. týden (14. školní týden 2018/2019)

po 3.12.   7 : 00 – 8 : 00  Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice + zaměstnanci OÚ   út 4.12.   7 : 00 – 8 : 00  Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice + zaměstnanci OÚ   7 : 00 – 8 : 00 Nakládání kontejneru starým papírem pro LH Store Krmelín zajišťují správní zaměstnanci školy a OÚ Krmelín, v případě potřeby žáci 4., 5. ročníku s třídní učitelkou   9 : 30 – 11 ...
Více

48. týden (13. školní týden 2018/2019)

po 26.11.     út 27.11.  9 : 30 – 11 : 00 Plavecký výcvik 2., 3. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod  Pavla Lejsková, Yvona Voráčová (c.p.) odjezd 9 : 10 od ZŠ, odjezd od bazénu 11 : 25, po příjezdu další výuka   st 28.11.     čt 29.11.   pá 30.11. 17 : 00  - 18 : 00 Slavnostní rozsvícení vánočního stromu Hasičská zbrojnice = HS, účast žáci 1. – 5. ročníku, sraz účinkujících v 16 : 30 před HS, dohled třídní...
Více

47. týden (12. školní týden 2018/2019)

po 19.11.     út 20. 11.  10 : 30 – 12 : 00 Plavecký výcvik 2., 3. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod  Pavla Lejsková, Yvona Voráčová (c.p.) odjezd 10 : 00 od ZŠ, odjezd od bazénu 10 : 15, po příjezdu další výuka   13 : 15 – 15 : 00  2. pedagogická rada   16 : 00 Třídní schůzky, konzultace s rodiči Třídy 1. – 5. ročníku   st 21.11.     čt 22.11. Z důvodu účasti učitelského sboru na dalším vzdělávání p...
Více

46. týden (11. školní týden 2018/2019)

po 12.11.   Žáci 1., 4., 5. ročníku zahájí od 19. 11. 2018 v hale TJ Sokol Krmelín pravidelnou výuku tělesné výchovy – žáci budou mít sportovní obuv, tepláky, tričko, mikinu.   8 : 30 – 12 : 30 Dokaž si, dokaž to! (preventivní program pro žáky) Středisko volného času, Gurťjevova 1823/8, 700 30 Ostrava – jih, účast žáci 1. a 2. třídy, 110 Kč na žáka, odjezd 8.00 od školy, doprovod Pavla Lejsková, Yvona Voráčová, jízdné bude stanoveno po obdržení faktury od autodopravce....
Více

45. týden (10. školní týden 2018/2019)

po 5.11. 7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice a zaměstnanci OÚ   út 6.11. 7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice a zaměstnanci OÚ   8  : 15 – 9 : 00 Plavecký výcvik  1., 3., 4. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod Marcela Vlčková, Dušan Ignačík, odjezd od ZŠ 7 : 55, odjezd od bazénu 9 : 25   11 : 15 – 12 : ...
Více

44. týden (9. školní týden 2018/2019)

po 29.10.    Podzimní prázdniny   út 30.10.   Podzimní prázdniny   stř 31.10.    čtv 1.11.      16 : 00 - 16 : 20 Třídní schůzka 5. ročníku třída, účast zákonní zástupci žáků, třídní učitelka, ředitel školy      17 : 00  Rej duchů (Spolek rodičů Krmelín) sraz u školy, průvod masek do „Dola“, žáci školy dostanou zdarma svačinku od SRK, rodiče budou mít možnost zakoupení občerstvení   pá 2.11.    so 3.11.       ...
Více

43. týden (8. školní týden 2018/2019)

po 22.10.    Třídní učitelky vybírají do 31. 10. 2018 příspěvek 250,-Kč za žáka pro SRK   10 : 00 Recitační vystoupení pro Klub důchodců Obecní dům Krmelín, účast vybraní žáci 5. ročníku, doprovod Dušan Ignačík   Vědecký kroužek je z důvodu nemoci lektorky zrušen.   út 23.10.    8  : 15 – 9 : 00 Plavecký výcvik  1., 3., 4. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod Marcela Vlčková, Dušan Ignačík odjezd od ZŠ 7 : 55 od ZŠ, odjezd od...
Více

42. týden (7. školní týden 2018/2019)

po 15.10.    Třídní učitelky vybírají do 31. 10. od žáků proti podpisu příspěvek 250,-Kč na žáka pro SRK   út 16.10.    8  : 15 – 9 : 00 Plavecký výcvik  1., 3., 4. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod Marcela Vlčková, Pavla Lejsková, odjezd od ZŠ 7 : 55, odjezd od bazénu 9 : 25   11 : 15 – 12 : 00 Plavecký výcvik 2., 5. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod Yvona Voráčová, Jarka Adámková, odjezd od ZŠ 10 : 55 o...
Více

41. týden (6. školní týden 2018/2019)

po 8. 10.     út 9. 10.      8  : 15 – 9 : 00 Plavecký výcvik  1., 3., 4. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod Marcela Vlčková, Dušan Ignačík, odjezd od ZŠ 7 : 55, odjezd od bazénu 9 : 25   11 : 15 – 12 : 00 Plavecký výcvik 2., 5. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod Yvona Voráčová, Dušan Ignačík, odjezd od ZŠ 10 : 55 od ZŠ, odjezd od bazénu 12 : 25   st 10. 10.    9 : 00 – 10 : 45 Hasík – projekt p...
Více

40. týden (5. školní týden 2018/2019)

po 1.10.   7 : 00 – 8 : 00  Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) -  garáž školy, zajišťuje školnice + zam. OÚ   15 : 00 – 16 : 15  Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) -  garáž školy, zajišťuje školnice     út 2.10.   7 : 00 – 8 : 00  Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) -  garáž školy, zajišťuje školnice + zam. OÚ   8 : 00 –  8 : 30  Nakládání kontejneru starým papírem pro LH Store Krmelín zajišťují správní ...
Více

39. týden (4. školní týden 2018/2019)

po 24. 9.    Třídní učitelky 1., 4., 5. r. vybírají do čtvrtku 27. 9. 2018 finanční částku 350,- Kč za plavecký kurz.   8 : 00 – 8 : 45 Výstava zahrádkářů k 55. výročí založení Československého svazu zahrádkářů v obci Obecní dům Krmelín, salónek 1. patro, účast žáci 5. – 1. r., třídní učitelky, ředitel školy odchod od školy postupně 7 : 55 – 5. r., 8 : 10 – 4. a 3. r., 8 : 25 – 2. a 1. r.   út 25. 9.    8 : 15 – 9 : 00 Plavecký výcvik  1., 3., 4. ročník Plav...
Více

38. týden (3. školní týden 2018/2019)

po 17. 9.  MŠMT schválilo dne 11. 9. 2018 dotaci na realizaci našeho školního projektu Podpora výuky plavání v ZŠ v roce 2018 (III. Etapa), evidenční číslo projektu PLAV-02-0934/2018. Částka 33 462,- Kč je určena k úhradě dopravy žáků 1. – 5. ročníku na právě probíhající plavecký kurz.   út 18. 9.   8  : 15 – 9 : 00 Plavecký výcvik  1., 3., 4. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod Marcela Vlčková, Dušan Ignačík, odjezd od ZŠ 7 : 55, odjezd od...
Více

37. týden (2. školní týden 2018/2019)

po 10. 9.   7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu - sběr starého papíru garáž školy, zajišťují pracovníci OÚ + školnice   Zahájení výuky podle rozvrhů jednotlivých tříd   út 11. 9.    7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu - sběr starého papíru garáž školy, zajišťují pracovníci OÚ + školnice   8 : 00 –  8 : 30  Nakládání kontejneru starým papírem pro LH Store Krmelín zajišťují správní zaměstnanci školy a OÚ Krmelín, žáci 5. ročníku s tř...
Více

36. týden (1. školní týden 2018/2019)

po 3. 9.     9 : 00  Slavnostní zahájení školního roku 2018/2019 sál školy, žáci 1. - 5. ročníku, zákonní zástupci žáků 1. ročníku, pedagogický sbor Program: vystoupení ředitele školy, starostky obce, uvítání prvňáčků   Vydávání obědů:  1. r. od 11 : 00, 2. r. od 11 : 15, 3. - 5. ročník od 11 : 30 postupně   út 4. 9.     8  : 15 – 9 : 00 Plavecký výcvik  1., 3., 4. ročník Plavecký bazén při ZŠ V. Martínka Brušperk, doprovod Marcela Vlčková, Dušan Ignačík ...
Více

Zahájení školního roku 2018/2019

Zahájení nového školního roku 2018/2019 proběhne v pondělí 3. září 2018 v 9. 00 hodin v sálu školy, na zahájení jsou srdečně zváni i zákonní zástupci našich prvňáčků. Školní jídelna zahájí provoz v pondělí 3. září 2018, výdej obědů v 1. školním týdnu bude od 11 hodin. Školní družina zahájí provoz pro přihlášené žáky v pondělí 3. září 2018 v době od 6.30 – 8.45, 11.00 – 16.15, od 4. září v době 6.30 – 7.45, 11.00 – 16.15. Společná schůze pedagogického sboru a Spolku rodičů Krmelín se zákonn...
Více

26. týden (43. školní týden 2017/2018)

po 25.6. 8 : 00 – 12 : 30 Branný den  Pyrotechnická služba, s.r.o., Plzeňská 957/400, Ostrava – Stará Bělá, účast žáci 1. – 5. ročník a tř. učitelka. 5 rotujících stanovišť: Malorážkový biatlon, Ukázka zbraní, Zdravotnický a chemický workshop, Překážková dráha, Střelba z luků. S sebou: sportovní obuv a oděv, pláštěnka, 4 sáčky + 4 gumičky, svačina a pití, popř. drobný peníz do bufetu. Vydávání obědů po návratu ze střelnice postupně od 12 : 30.   út 26.6. Vybírání učebnic ...
Více

25. týden (42. školní týden 2017/2018)

po 18. 6.    út 19.6. 13 : 15  - 15 : 30  5. pedagogická rada 16 : 00 Zasedání Školské rady   st 20.6.              8 : 00 – 9 : 00 Výběrové řízení na pracovní pozici fakturantky školy   čt 21.6. 8 : 00 Pasování na čtenáře knihovna, účast žáci 1. ročníku a třídní učitelka   pá 22.6. Vybírání učebnic od žáků 4. a 5. ročníku  
Více

24. týden (41. školní týden 2017/2018)

po 11. 6. út 12. 6. st 13. 6.   čt 14. 6.   Ovoce do škol pá 15.6.   Ukončení všech zájmových kroužků a volnočasových aktivit 8 :  00 – 12 : 00  Včela – environmentální projekt (lektoruje Radek Tříska) Areál Zemkovo, Krmelín, účast žáci 1. – 5. ročníku a třídní učitelka, zdarma. 3 stanoviště: Co najít v úlu; Co potřebuje včelař ke včelaření; Výroba produktů. 8 : 00 – 10 : 00 (1., 2., 3. ročník), 10 : 00 – 12 : 00 (4., 5. ročník) 18 : 00 Noc ve škole Budova ...
Více

23. týden (40. školní týden 2017/2018)

po 4.6.    7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice a zaměstnanci OÚ   Volnočasové aktivity končí ve 24. týdnu (tj. v pátek 15. 6. 2018)   út 5.6.    7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice a zaměstnanci OÚ   8 : 00 – 8 : 30 Nakládání kontejneru starým papírem pro LH Store Krmelín zajišťují správní zaměstnanci školy a OÚ Krmelín, popř....
Více

22. týden (39. školní týden 2017/2018)

po 28. 5.    Žáci 1. – 5. ročníku předají do 31. 5. 2018 třídní učitelce finanční částku za autobus do Divadla loutek Ostrava  (11. 5., 18. 5.)   út 29. 5.    9 : 00 – 12 : 00 Pythagoriáda – okresní kolo ZŠ národního umělce P. Bezruče, třída T. G. Masaryka 454, Frýdek – Místek, účast úspěšní řešitelé školního kola, doprovod zákonný zástupce   st 30. 5.   čt 31. 5.     Ovoce do škol   pá 1. 6.    8 : 00 – 11 : 45  Den dětí V Dole,...
Více

21. týden (38. školní týden 2017/2018)

po 21.5. 8 : 00 – 8 : 45 Knihovnická lekce (lektoruje Marie Vašicová) Obecní knihovna Krmelín, účast žáci 2. ročníku, doprovod třídní učitelka   út 22.5.   7 : 00 – 16 : 00 ZŠ bez elektřiny   16 : 00 Třídní schůzky Třídy jednotlivých ročníků, účast zákonní zástupci žáků   stř 23.5.     čtv 24.5.     pá 25.5. 8 : 00 – 10 : 00 Fotografování třídních kolektivů (p. Pavla Paličková) travnatá plocha u školy, účast žáci 1. - 5....
Více

20. týden (37. školní týden 2017/2018)

po 14.5.    7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice a zaměstnanci OÚ   út 15.5.  7 : 00 – 8 : 00 Za starý papír novou knihu (sběr starého papíru) garáž školy, zajišťuje školnice a zaměstnanci OÚ   st 16.5.  9 : 00 – 14 : 00 Den sportu ŠP im. K. Miarki, Katowice – Podlesie, účast sportovní reprezentace školy (viz soupiska), doprovod Dušan Ignačík, Romana Tylečková, odjezd od školy 7 : 05, návrat ...
Více