Ocenění

Úspěchy a ocenění

Škola se pravidelně zúčastňuje mnoha soutěží – tělovýchovných, výtvarných, matematických, dopravních, hudebních :
Školní rok 2014/2015

Přespolní běh  –   2. místo v okresním kole Filip Buczek

Logická olympiáda –  26. místo v krajském kole Veronika Krampotová

Florbal      –   1. místo v oblastní soutěži v Brušperku

Vybíjená   –   2. místo v oblastní soutěži ve Fryčovicích (kategorie chlapci/dívky 4. a 5. ročník)

Vybíjená   –   1. místo v oblastní soutěži ve Fryčovicích (kategorie dívky 4. a 5. ročník)

Vybíjená   –   1. místo v okresní soutěži ve Frýdku – Místku (kategorie dívky 4. a 5. ročník)

Vybíjená   –   4. místo v krajské soutěži v Opavě  (kategorie dívky 4. a 5. ročník)

Házená    –   1. místo v oblastní soutěži v Ostravě – Jih v kategorii mladší i starší žáci

Lehkoatletický trojboj  –  2. místo v oblastní soutěži

1.místo v dané kategorii :

Adam Mácha          –   1. ročník :     skok daleký                                    3,16 m

běh na 50 m                                  8,36 s

Filip Buczek            –   2. ročník :      hod kriketovým míčkem                26,16 m

běh na 50 m                                  8,10 s

Eliška Černíková    –   3. ročník  :     hod kriketovým míčkem                 29,35 m

Antonín Koděra      –   4. ročník :      hod kriketovým míčkem                42,58 m

Petra Slavíková      –   4. ročník :      hod kriketovým míčkem                34,79 m

Školní rok 2013/2014

Přespolní běh  –   2. místo v okresním kole Filip Buczek

Vybíjená         –   2. místo v oblastní soutěži

Kopaná           –   4. místo v oblastní soutěži v kategorii starší žáci

Lehkoatletický trojboj  –  1. místo v oblastní soutěži

1.místo v dané kategorii  Filip Buczek –  1.ročník   :               skok daleký                             3,51 m

                                                                                          hod kriketovým míčkem          27,87 m

                                                                                          běh na 50 m                             8,31 s

1.místo v dané kategorii  Eliška Černíková –   2. ročník  :       skok daleký                             3,00 m

                                                                                         hod kriketovým míčkem           21,66 m

1. místo v dané kategorii  Antonín Koděra   –  3. ročník   :      hod kriketovým míčkem           33,54 m

1. místo v dané kategorii  Slavíková Sára   –  3. ročník     :    hod kriketovým míčkem          25,95 m

1. místo v dané kategorii  Opatová Klára   –   4. ročník    :      hod kriketovým míčkem          30,90 m

 

Školní rok 2012/2013

1. místo ve vybíjené (oblastní soutěž )
4. místo ve vybíjené (okresní soutěž )
2. místo ve florbalu (oblastní soutěž)
2. místo v kopané : kategorie mladší žáci (oblastní soutěž )
4. místo v miniházené (okresní soutěž )
2. místo v atletickém trojboji (oblastní soutěž )
1. místa v dané kategorii Černíková Eliška – 1.ročník : skok daleký  2,81 m +  hod kriketovým míčkem 17,4 m
1. místo v dané kategorii Černík Jakub – 1.ročník : hod kriketovým míčkem 20,49 m
1. místo v dané kategorii Slavíková Petra – 2.ročník : hod kriketovým míčkem 18,9 m
1. místo v dané kategorii Koděra Antonín – 2.ročník : hod kriketovým míčkem  26,27 m
1. místo v dané kategorii Bernatský Tomáš – 3.ročník : hod kriketovým míčkem 37,9 m
1. místa v dané kategorii Hořínek Lukáš – 5.ročník : hod kriketovým míčkem  41,5 m

Školní rok 2011/2012

1. místo v BESIP (oblastní soutěž)
1. místo ve vybíjené (oblastní soutěž )
3. místo ve vybíjené (okresní soutěž )
3. místo ve florbalu (oblastní soutěž)
2. místo v kopané : kategorie mladší žáci (oblastní soutěž )
4. místo v miniházené (okresní soutěž )
1. místo v atletickém trojboji (oblastní soutěž )
1. místo v dané kategorii Slavíková Petra – 1.ročník : hod kriketovým míčkem 13,7 m
1. místa v dané kategorii Bernatský Tomáš – 2.ročník : sprint 8,25 m +  hod kriketovým míčkem 29,76 m
1. místo v dané kategorii Šeděnka Štěpán – 3.ročník : skok daleký  3,32 m
1. místo v dané kategorii Haladejová Radka – 3.ročník : hod kriketovým míčkem  20,25 m
1. místo v dané kategorii Šrubař Filip – 3.ročník : hod kriketovým míčkem  33,2 m
1. místa v dané kategorii Hořínek Lukáš – 4.ročník : sprint 50 m  7,9 s  + skok daleký   3,75 m  + hod kriketovým míčkem  34,5 m
1. místo v dané kategorii Hranická Alena – 4.ročník : hod kriketovým míčkem 25,81 m
1. místo v dané kategorii Lusková Aneta – 5.ročník : skok daleký 3,29 m
1. místo v atletickém trojboji (okresní soutěž)

Školní rok 2010/2011

Přespolní běh – okresní kolo : 2. místo v dané kategorii Hořínek Lukáš – 3.ročník
1. místo ve florbalu (oblastní soutěž)
8. místo ve florbalu (okresní soutěž )
1. místo ve vybíjené (oblastní soutěž )
5. místo ve vybíjené (okresní soutěž )
2. místo v atletickém trojboji (oblastní soutěž )
1. místo v dané kategorii Bernatský Tomáš – 1.ročník : skok daleký 2,82 m
1. místo v dané kategorii Vávrů Karina – 3.ročník : hod kriketovým míčkem 23,1 m
1. místo v dané kategorii Litschmann Jakub – 3.ročník : skok daleký 3,52 m, sprint 50 m 7,94 s
1. místo v dané kategorii Tannert Radek – 4.ročník : hod kriketovým míčkem 42,31 m
1. místo v dané kategorii Bernatská Veronika – 4.ročník : hod kriketovým míčkem 29,11 m
1. místo v dané kategorii Karvay Václav – 5. ročník : hod kriketovým míčkem 49,91 m

Školní rok 2009/2010

2. místo v přespolním běhu (okresní kolo) , kategorii žáků 2.ročníku – Lukáš Hořínek
1. místo ve florbalu (oblastní soutěž)
7. místo ve florbalu (okresní soutěž)
2. místo ve vybíjené (oblastní soutěž)
3. místo v minikopané McDonald ´s Cup ( oblastní soutěž – kategorie B : starší žáci)
5. místo v atletickém trojboji (oblastní kolo)
1. místo v dané kategorii Hořínek Lukáš – 2.ročník : sprint 50 m 8,44 s
1. místo v dané kategorii Litschmann Jakub – 3.ročník : hod kriketovým míčkem 32,70 m, sprint 50 m 8,34 s
1. místo v dané kategorii Galiová Barbora – 4.ročník : hod kriketovým míčkem 25,29 m
1. místo v dané kategorii Karvay Václav – 4.ročník : hod kriketovým míčkem 36,62 m

Okresní rada asociace školních sportovních klubů Frýdek – Místek udělila naší škole Čestné uznání za 1.místo v II. ročníku o nejvšestrannější sportovní školu
v kategorii základních škol s 1.stupněm.

Školní rok 2008/2009

2. místo v pěvecké soutěži Karaoke v Brušperku – Lenka Tannertová
3. místo v pěvecké soutěži Karaoke v Brušperku – Martina Kunátová
1. místo v přespolním běhu (okresní kolo) , kategorii žáků 1.ročníku – Lukáš Hořínek
1. místo ve florbalu (oblastní kolo)
3. místo ve florbalu (okresní soutěž)
1. místo ve vybíjené (oblastní soutěž)
5. místo ve vybíjené (okresní soutěž)
3. místo v miniházené (okresní soutěž)
4. místo v atletickém trojboji (oblastní kolo)
1. místo v dané kategorii Hořínek Lukáš – 1.ročník : skok daleký 2,85 m
1. místo v dané kategorii Hořínek Lukáš – 1.ročník : sprint 50 m 9,24 s
1. místo v dané kategorii Litschmann Jakub – 2.ročník : hod kriketovým míčkem 26,3 m
1. místo v dané kategorii Urbaníková Elizabeth – 5.ročník : hod kriketovým míčkem 29,2 m
1. místo v dané kategorii Urbaníková Elizabeth – 5.ročník : skok daleký 3,52 m

Žáci výtvarného kroužku pod vedením Mgr. Romany Tylečkové vyrobili keramický Betlém, jež byl prezentován na celorepublikové Výstavě dětských betlémů 2008 ve Slavkově u Opavy – (prosinec 2008 – leden 2009)

Školní rok 2007/2008

2. místo ve florbalu (oblastní kolo)
1. místo v oblastní recitační soutěži – Lukáš Václavek – 5.ročník
1. místo ve vybíjené (oblastní soutěž)
4. místo ve vybíjené (okresní soutěž)
2. místo v Minikopaná McDonald ´s Cup v kategorii starších žáků (oblastní soutěž)
5. místo v atletickém trojboji (oblastní kolo)
1. místo v dané kategorii Tannert Radek – 1.ročník : hod kriketovým míčkem 26,10 m
1. místo v dané kategorii Urbaníková Elizabeth – 4.ročník : hod kriketovým míčkem 27,12 m
1. místo v dané kategorii Pchálek Matouš – 5.ročník : hod kriketovým míčkem 46,30 m

Žáci výtvarného kroužku pod vedením Mgr. Romany Tylečkové vyrobili keramický Betlém, jež byl prezentován na celorepublikové Výstavě dětských betlémů 2007 ve Slavkově u Opavy – (prosinec 2007 – leden 2008).

Školní rok 2006/2007
1.místo ve florbalu (oblastní kolo)
6.místo ve florbalu (okresní soutěž)
2. místo ve vybíjené (oblastní soutěž)
3. místo v Minikopaná McDonald ´s Cup v kategorii starších žáků (oblastní soutěž)
4. místo v atletickém trojboji (oblastní kolo)
1.místo v dané kategorii Markéta Haladejová – 1.ročník – sprint 50 m
1.místo v dané kategorii Libor Hranický – 2.ročník – hod kriketovým míčkem

Žáci výtvarného kroužku pod vedením Mgr. Romany Tylečkové vyrobili nitěný Betlém, jež byl prezentován na celorepublikové Výstavě dětských betlémů 2006
ve Slavkově u Opavy (prosinec 2006 – leden 2007)

Školní rok 2005/2006
1. místo ve florbalu (oblastní kolo)
2. místo v atletickém trojboji (oblastní kolo)
1. místo v dané kategorii Jan Odehnal – 2.ročník – sprint 60m, hod kriketovým míčkem
1. místo v dané kategorii Matouš Pchálek – 3.ročník – hod kriketovým míčkem
1. místo v dané kategorii Tereza Urbišová – 3.ročník – hod kriketovým míčkem
2. místo v pěvecké soutěži Loutnička – Veronika Košcová (oblastní kolo)
Zvláštní cena poroty v sólové recitaci – Dominik Kuča (oblastní kolo)

Žáci keramického kroužku pod vedením Mgr.Kateřiny Martiníkové vyrobili keramický Betlém, jež byl prezentován na celorepublikové Výstavě betlémů 2005
ve Slavkově u Opavy (prosinec 2005 – leden 2006 )
Školní rok 2004/2005
1. místo v atletickém trojboji 1. ročníku – Jan Odehnal (oblastní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 2. ročníku – Matouš Pchálek (oblastní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 3. ročníku – Lucie Kadrnková (oblastní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 4. ročníku – Markéta Grygarová, Richard Olšovský (oblastní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 5. ročníku – Markéta Neubauerová, Jan Edelsberger (oblastní kolo)
2. místo v pěvecké soutěži Loutnička – Veronika Košcová (oblastní kolo)
3. místo v atletickém trojboji družstev (oblastní kolo)
3. místo v minikopané McDonald Cup žáků 2. a 3. ročníku (oblastní kolo)

Žáci výtvarného kroužku pod vedením Mgr. Romany Tylečkové vyrobili kamínkový Betlém, jež byl prezentován na celorepublikové Výstavě betlémů 2004
na Výstavišti Černá louka v Ostravě ve dnech 5. 12. 2004 – 15. 1. 2005

Žáci 3.ročníku pod vedením Mgr. Romany Tylečkové se zúčastnili 5. ročníku celostátní výtvarné soutěže Orion – Sportujeme s hvězdičkou, ze 2100 škol
a 21000 prací se umístili na 2. místě a získali 10 skákacích míčů, 25 kluzáků na sníh a spoustu čokolády.

Školní rok 2003/2004

1. místo ve vybíjené žáků 5. ročníku (oblastní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 1. ročníku – Matouš Pchálek (oblastní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 2. ročníku – Lucie Kadrnková (oblastní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 3. ročníku – Markéta Grygarová (oblastní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 4. ročníku – Jan Edelsberger (oblastní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 5. ročníku – Tereza Paličková, Veronika Kozarová (oblastní kolo)
2. místo v pěvecké soutěži Loutnička – Karolína Londinová (oblastní kolo)
2. místo ve florbalu (oblastní kolo)
2. místo v atletickém trojboji družstev (oblastní kolo)
2. místo v miniházené (okresní kolo)
6. místo ve vybíjené žáků 5. ročníku (okresní kolo)

Žáci výtvarného kroužku pod vedením Mgr. Romany Tylečkové vyrobili slámový betlém, jež byl prezentován na celorepublikové Výstavě betlémů 2003
na Výstavišti Černá louka v Ostravě ve dnech 6. 12. 2003 – 15. 1. 2004.

Školní rok 2002/2003

1. místo v pěvecké soutěži Loutnička – Karolína Londinová (oblastní kolo)
2. místo v pěvecké soutěži Loutnička – Eliška Šindelová (oblastní kolo)
3. místo v miniházené (okresní kolo)
3. místo v přespolním běhu (oblastní soutěž)
3. místo v atletickém trojboji družstev (oblastní kolo)

Žáci výtvarného kroužku pod vedením Mgr. Romany Tylečkové vyrobili keramický betlém, jež byl prezentován na celorepublikové Výstavě betlémů 2002
na Výstavišti Černá louka v Ostravě ve dnech 6. 12. 2002 – 15. 1. 2003.

Školní rok 2001/2002

1. místo ve florbalu (oblastní kolo)
3. místo v atletickém trojboji družstev (oblastní kolo)
3. místo v pěvecké soutěži Loutnička – Karolína Londinová (oblastní kolo)
6. místo ve florbalu (okresní kolo)
6. místo v miniházené (okresní kolo)

Nahlédni okénkem do kouzelného čokoládového městečka Orion – výtvarná soutěž firmy Nestlé Česko, s.r.o. z 2004 škol byla 2. třída naší školy
(p. uč. Romany Tylečkové) vybrána mezi 120 nejlepších – každý žák byl odměněn balíčkem sladkostí, kšiltovkou a třída dostala skříňku plnou výtvarných potřeb

Školní rok 2000/2001

1. místo v přespolním běhu – Jakub Baffy (okresní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 1. ročníku – Markéta Neubauerová (oblastní kolo)
1. místo v atletickém trojboji 1. ročníku – Lukáš Lang (oblastní kolo)
1. místo ve vybíjené (oblastní kolo)
2. místo v přespolním běhu – Heinová Veronika (okresní kolo)
2. místo ve výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí – Martina Jarošová (okresní kolo)
6. místo ve vybíjené (okresní kolo)

Školní rok 1999/2000

2. místo v přespolním běhu – Lukáš Klímek (okresní kolo)
2. místo v pěvecké soutěži Loutnička – Kateřina Kůřilová (oblastní kolo)
2. místo ve vybíjené (oblastní kolo)
3. místo v lehkoatletickém trojboji 1. stupně (oblastní kolo)
3. místo ve florbalu (oblastní kolo)
4. místo v miniházené (okresní kolo)

Školní rok 1998/1999

1. místo v recitační soutěži – Daniel Markov (oblastní kolo)
1. místo ve vybíjené (oblastní kolo)
2. místo v pěvecké soutěži Loutnička – Kristýna Plačková (oblastní kolo)
3. místo v lehkoatletickém trojboji 1. stupně (oblastní kolo)