Úvod > Školní jídelna > Platba stravného

Platba stravného

Vážení rodiče a ostatní strávnici,

pro školní rok 2023/2024

Stravné se platí dvěma způsoby

1. Hotově

Platba bude probíhat první týden v daném měsíci.

Odhlášené obědy budou vyúčtovány při hotové platbě v následujícím měsíci.

2. Sporožirem

Povolením inkasa měsíčně (nezadává se příkaz k úhradě), z Vašeho účtu se bude strhávat měsíčně přesná částka, kterou  dítě nebo strávník projí v daném měsíci. Částka za omluvenou  stravu se na Váš účet vrátí v následujícím měsíci. Tímto nevzniknou žádné nedoplatky nebo přeplatky. Platby proběhnou vždy k 20. v měsíci.

Číslo účtu, pro který povolíte měsíční inkaso: 0101340581, kód banky 0800, nezadávejte variabilní a specifický symbol.

Při větším počtu dětí a osob zadávejte povolení inkasa – četnost vícekrát (např. 2 děti – četnost 2x).

Zároveň zadávejte dostatečně velký finanční limit, aby mohla platba proběhnout.

Limit pro děti v MŠ polodenní = 1000,- Kč, pro děti celodenní = 1200,- Kč.

Limit pro děti v ZŠ = 900,- Kč.

Povolení inkasa musí být zadáno měsíčně, na každý měsíc! Nezadávejte žádné časové omezení.

Ceny stravného pro MŠ, ZŠ a Cizí strávníky naleznete na odkazu: Provoz školní jídelny ve školním roce 2023/2024

Při neplacení stravného, bude dítě na přechodnou dobu vyloučeno ze školního stravování.

Veškeré informace získáte na tel. +420 601 336 573 nebo přímo ve školní jídelně.