Školní družina

Aktuálně

 

PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM

Vážení rodiče, rády bychom Vám poděkovaly za spolupráci ve školním roce 2021/2022. Velké díky patří patří paní Doležalové za vynikající dort pro děti a pečivo, které poskytla k opékání párků, paní Bočkové, které děkujeme za papíry a manželům Hrebíkovým za dar pro naši družinu. Děkujeme také všem, kteří s námi spolupracují, komunikují a doufáme, že v příštím školním roce opět najdeme společnou řeč.

Děkujeme a přejeme krásné prožití prázdnin!!!7

Vychovatelky Sylva Ondruchová a Sylva Multanová

PROVOZNÍ DOBA ŠKOLNÍ DRUŽINY 30. 6. 2022

Rády bychom Vás informovaly, že poslední školní den, tj. 30. 6. bude školní družina v provozu od 9:00 do 13:00. Děti si bude možné vyzvednout během celé této doby. Ranní družina je beze změny.

Děkujeme za pochopení,

Vychovatelky  ŠD S&S

 

VYHODNOCENÍ CELODRUŽINOVÉ HRY TRPASLÍCI

Rády bychom Vám oznámily, že dne 29. 6. 2022, proběhne vyhlášení naší celoroční celodružinové hry, kdy děti budou odměněny a rozloučíme se s nimi před prázdninami. Chceme Vás požádat, aby děti v tento den byly vyzvednuty do 13,00 a poté až od 14,30, jelikož nám odchody mezi tímto časem budou narušovat vyhodnocení.

Děkujeme za pochopení,

Vychovatelky ŠD S&S

VENKOVNÍ PŘEVLEČENÍ

Rády bychom Vás požádaly, aby děti měli převlečení na ven. Jedná se o pár posledních dní, ale snažíme se s dětmi trávit co nejvíce času venku. Budeme také zapojovat do her vodu, tak aby děti měly suché převlečení a nešly mokré domů. Děti jsou seznámeny s touto informací 🙂 Prosíme také, aby děti měly pokrývku hlavy, protože trávíme spoustu času na sluníčku, tak abychom předešly nechtěným komplikacím.

Děkujeme,

Vychovatelky ŠD S&S

SPORTOVNÍ HALA 

Rády bychom Vás informovaly, že stejně jako každý rok, tak i letos začínáme navštěvovat každý pátek sportovní halu TJ Sokol Krmelín.
Začínat budeme již tento pátek, tj. 10. 12.2021.
A bude potřeba: – sportovní oblečení a sportovní obuv s bílou podrážkou
                              – včasnou informaci o dítěti, které nemůže cvičit
                              – děti nebude možno od 13,00 – 14,30 ze ŠD vyzvednout (klasicky jako vždy, nutno děti                                             vyzvednou do 13,00 nebo až od 14,30 do 16,15)
Pokud dítě nebude mít vhodnou obuv nebo oblečení, nebude cvičit a bude muset sedět na lavičce.
V případě dotazů nás kontaktujte.
Vychovatelky ŠD S&S