PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM

Vážení rodiče, rády bychom Vám poděkovaly za spolupráci ve školním roce 2021/2022. Velké díky patří patří paní Doležalové za vynikající dort pro děti a pečivo, které poskytla k opékání párků, paní Bočkové, které děkujeme za papíry a manželům Hrebíkovým za dar pro naši družinu. Děkujeme také všem, kteří s námi spolupracují, komunikují a doufáme, že v příštím školním roce opět najdeme společnou řeč.

Děkujeme a přejeme krásné prožití prázdnin!!!7

Vychovatelky Sylva Ondruchová a Sylva Multanová

PROVOZNÍ DOBA ŠKOLNÍ DRUŽINY 30. 6. 2022

Rády bychom Vás informovaly, že poslední školní den, tj. 30. 6. bude školní družina v provozu od 9:00 do 13:00. Děti si bude možné vyzvednout během celé této doby. Ranní družina je beze změny.

Děkujeme za pochopení,

Vychovatelky  ŠD S&S

VYHODNOCENÍ CELODRUŽINOVÉ HRY TRPASLÍCI

Rády bychom Vám oznámily, že dne 29. 6. 2022, proběhne vyhlášení naší celoroční celodružinové hry, kdy děti budou odměněny a rozloučíme se s nimi před prázdninami. Chceme Vás požádat, aby děti v tento den byly vyzvednuty do 13,00 a poté až od 14,30, jelikož nám odchody mezi tímto časem budou narušovat vyhodnocení.

Děkujeme za pochopení,

VENKOVNÍ PŘEVLEČENÍ

Rády bychom Vás požádaly, aby děti měli převlečení na ven. Jedná se o pár posledních dní, ale snažíme se s dětmi trávit co nejvíce času venku. Budeme také zapojovat do her vodu, tak aby děti měly suché převlečení a nešly mokré domů. Děti jsou seznámeny s touto informací 🙂 Prosíme také, aby děti měly pokrývku hlavy, protože trávíme spoustu času na sluníčku, tak abychom předešly nechtěným komplikacím.

Děkujeme,

SPORTOVNÍ HALA

Rády bychom Vás informovaly, že stejně jako každý rok, tak i letos začínáme navštěvovat každý pátek sportovní halu TJ Sokol Krmelín.
Začínat budeme již tento pátek, tj. 10. 12.2021.
A bude potřeba: – sportovní oblečení a sportovní obuv s bílou podrážkou
                              – včasnou informaci o dítěti, které nemůže cvičit
                              – děti nebude možno od 13,00 – 14,30 ze ŠD vyzvednout (klasicky jako vždy, nutno děti                                             vyzvednou do 13,00 nebo až od 14,30 do 16,15)
Pokud dítě nebude mít vhodnou obuv nebo oblečení, nebude cvičit a bude muset sedět na lavičce.
V případě dotazů nás kontaktujte.