Výběrové řízení na pozici kuchařka

Ředitel Základní školy T. G. Masaryka Krmelín, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pozici kuchařka.

Nabízíme úvazek 100 % v hlavním pracovním poměru (40 hodin týdně pondělí – pátek v době 6.00 – 14.30), platové ohodnocení podle platných tarifních tabulek pro nepedagogické pracovníky ve školství, výkon práce školní jídelna, nástup od 1. 1. 2023. Požadujeme výuční list v oboru kuchař/-ka + praxi, zdravotní průkaz, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, řidičský průkaz vítán.

Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a žádost o přijetí do pracovního poměru zasílejte emailem na sjkrmelin@email.cz  do 30. 9. 2022. Vybraný uchazeč/-ka bude vyzván/-a emailem k osobnímu pohovoru, který se bude konat 11. 10. 2022. Uchazečům nehradíme žádné cestovní náhrady, které jim vzniknou účastí na výběrovém řízení.

Lenka Košťálová – vedoucí školní jídelny